Privatumo politika

Šios privatumo politikos nuostatos nustato privatumo sąlygas Jums naudojantis interneto svetaine blogas.2c.lt.

Asmeniniai duomenys, kurie renkami šioje svetainėje

Komentarai

Kai svetainės lankytojas parašo komentarą, mes išsaugome ne tik jo pateiktus duomenis: vardą, el. pašto adresą, interneto puslapį ir komentarą, bet ir lankytojo IP adresą ir interneto naršyklės identifikatorių. IP adresas ir naršyklės identifikatorius saugomi tam, kad galėtume identifikuoti nepageidaujamą informaciją (spam) pateikiančius svetainės lankytojus.

Slapukai

Svetainės lankytojui parašius komentarą ir davus sutikimą, jo interneto naršyklėje yra sukuriami slapukai, kuriuose išsaugome lankytojo vardą, el. pašto adresą ir interneto svetainės adresą. Taip darome dėl to, kad rašant komentarą antrą ar vėlesnį kartą, lankytojui nebereiktų iš naujo suvesti šių duomenų. Šie slapukai saugomi neribotą laiką.

Kai lankytojas patvirtina, kad sutinka su svetainėje naudojamais slapukais ir tai patvirtindamas paspaudžia sutikimo mygtuką, jo interneto naršyklėje sukuriame slapuką. Taip darome dėl to, kad lankytojui galėtume kiekviename puslapyje neberodyti pranešimo apie naudojamus slapukus. Šis slapukas saugomas 30 dienų.

Svetainės lankytojų analizės sistema

Naudojant svetainės lankytojų analizės sistemas, svetainių administratoriai gali matyti anonimiškas ataskaitas apie svetainės naudojimą. Pavyzdžiui, kurie svetainės puslapiai labiausiai žiūrimi, kokiu būdų lankytojai pateko į svetainę, kiek laiko lankytojai praleido žiūrėdami svetainės puslapius ir daug kitos anoniminės informacijos.

Šioje svetainėje naudojame „Google Analytics” lankytojų analizės sistemą. Apsilankius mūsų svetainėje, lankytojų analizės sistemai yra perduodami tam tikri lankytojo duomenys, o jo naršyklėje sukuriami keletas slapukų. Daugiau informacijos rasite šiame puslapyje: https://policies.google.com/privacy?hl=lt.

Asmeniniu duomenų dalinimasis

Mes su niekuo nesidaliname asmeniniais duomenimis, kurie renkami šioje svetainėje.

Kaip ilgai saugomi asmeniniai duomenys

Jei lankytojas šioje svetainėje parašo komentarą, komentaro turinys ir su juo susiję meta duomenys yra saugomi neribotą laiką.

Ką Jūs gali daryti su asmeniniais duomenimis, kurie renkami šioje svetainėje

Jei esate parašę komentarą šioje svetainėje, galite mums pateikti prašymą ir mes Jums pateiksime visus asmeninius duomenis, kuriuos saugome šioje svetainėje. Taip pat galėsime pateikti ir visų saugomų komentarų, kuriuos esate parašę, turinius.

Taip pat galite pateikti mums prašymą, kad būtų pašalinti visi asmeniniai duomenys, kurie saugomi šioje svetainėje.

Mes neįsipareigojame pašalinti tų asmeninių duomenų, kuriuos saugoti reikalauja teisės aktai.

Visus slapukus, kurie buvo sukurti apsilankius šioje svetainėje, Jūs galite ištrinti naudodamiesi savo interneto naršyklės nustatymų puslapį.

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Daugiau informacijos rasite privatumo politikos puslapyje. Jei sutinkate, spauskite , jei ne - ir toliau galite naršyti.